Header image

„ENERSTENOS" įmonių grupė – Pranašumas Jūsų verslui!

Remiamas Ramūno Šiškausko turnyras baigėsi pergalėmis ir iškovotais aukso medaliais

2017 06 19

Jau antrus metus vykstantis tarptautinis Ramūno Šiškausko turnyras dviems Lietuvos penkiolikmečių rinktinėms baigėsi pergalėmis ir iškovotais aukso medaliais. Abi komandos iškovojo tris pergales iš tiek pat galimų ir tapo turnyro čempionėmis. Lietuvos vaikinų rinktinė jau antrus metus iš eilės užimė pirmąją vietą, o merginoms tai du žingsniai į priekį lyginant su praėjusiais metais, kai buvo iškovoti bronzos medaliai.

„Labai džiaugiuosi įvykusiu turnyru. Šaunu, kad vaikinai jau antrus metus iš eilės tampa turnyro čempionais ir labai smagu už merginas, kurios šiais metais pasirodė puikiai ir taip pat iškovojo auksą. Svarbu, kad jaunimas turi šansą įgauti patirties žaidžiant prieš gerus varžovus, tai parodo ką komandos daro gerai ir kur dar reikia tobulėti. Tikiuosi, kad šis turnyras išliks tradicija ir jame toliau taip puikiai seksis mūsiškiams”, – kalbėjo Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės trenerio asistentas ir šio turnyro ambasadorius Ramūnas Šiškauskas.

Pasibaigus paskutinėms turnyro rungtynėms, buvo paskelbti simboliniai turnyro penketai, naudingiausieji žaidėjai ir apdovanoti prizininkai. Juos apdovanojo Lietuvos moterų ir vyrų rinktinių vyr. treneriai – Mantas Šernius ir Dainius Adomaitis, turnyro globėjas Ramūnas Šiškauskas ir turnyro rėmėjų „ENERSTENOS" įmonių grupės bendrųjų reikalų direktorius Valdemaras Beržinskas.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/krepsinis/naujienos/r-siskauskas-labai-dziaugiuosi-merginu-pasiektu-rezultatu.d?id=74980184