Header image

Biokuro katilinių technologinės įrangos gamyba

NAUJAS REGIONO DIREKTORIUS PRISIJUNGĖ PRIE ENERSTENOS SUOMIJOJE

2020 05 08

Enerstena džiaugiasi galėdama pranešti, kad prie Enerstena Suomi Oy regiono direktoriumi prisijungė Juhani Ruotsalainen.

 Suomijoje sparčiai vystosi bioenergijos sektorius, didėja investicijos į moderniausias biokuro deginimo technologijas, o Enerstenos padėtis šalyje stiprėja. Taigi, Enerstenos vietinė patirtis taip pat plėtojama toliau.

 Juhani prie komandos prisijungė 2020 m. gegužės 4 d. siekiant vystyti Enerstenos verslą Suomijoje. Enerstena įsipareigoja daug metų būti Suomijos bioenergijos sektoriaus nare. Tai reiškia sprendimus, kurie atitinka griežčiausius Suomijoje galiojančius reikalavimus, taip pat projekto galimybes, užtikrinančias aukštos kokybės pristatymą laiku. Juhani užduotis yra užtikrinti, kad Enerstenos technologija būtų patogiausiu ir efektyviausiu būdu prieinama energijos vartotojams Suomijoje.

„Enerstenos Suomijoje laukia puiki ateitis. Šalyje esame naujokai, bet su jau matoma savo padėtimi rinkoje. Tai bus jaudinanti kelionė, vadovauti Enerstenos vystymuisi Suomijoje“, sako Juhani žvelgdamas į ateitį.

Enerstenos generalinis direktorius Viginijus Ramanauskas savo ruožtu teigia: „Man malonu matyti Juhani vadovaujantį verslui Suomijoje. Matome puikias galimybes ir Juhani, turėdamas didelę patirtį energetikos versle, yra puikus mūsų komandos sustiprinimas. Aš tikiu, kad puikių rezultatų pasieks ir Enerstena, ir mūsų klientai Suomijoje“.

Petteri Kekkonen, kuris nuo 2018 m. iki šiol dirbo kaip regiono direktorius, tęs veiklą dirbdamas ties pardavimų vystymu Suomijoje.