Header image

„ENERSTENOS" įmonių grupė – Pranašumas Jūsų verslui!

„ENERSTENOS” įmonių grupėje darbą pradėjo nauja finansų direktorė

2017 06 08

„ENERSTENOS” įmonių grupės komandą papildžiusi finansų direktorė yra kryptingai karjeros siekianti savo srities specialistė. Neabejojame, kad jos profesinė kompetencija ir asmeninės savybės padės dar labiau sustiprinti bendrovę ir sėkmingai įgyvendinti strateginius tikslus šalyse, kuriose veikia „ENERSTENOS” įmonių grupė, − teigė UAB „Enerstenos grupė” generalinis direktorius Virginijus Ramanauskas.

Naujoji „ENERSTENOS” įmonių grupės finansų direktorė Audronė Kuskytė solidžią darbo patirtį sukaupė dirbdama tarptautinėje kompanijoje IMI Plc, vykdydama finansų kontrolės, valdymo ir audito funkcijas grupės mastu gamybinėje, pardavimų ir logistikos veiklose. Taip pat įgijo patirties diegiant naujas verslo valdymo programas „Swiss Principal“ modelio versle.

Audronė yra baigusi Verslo Ekonomikos bakalauro studijas Kauno Technologijos Universitete. Audronės tikslas šioje įmonėje - būti stipria komandos nare ir padėti siekti įmonės užsibrėžtų tikslų. Anot Audronės: „kiekviena problema turi tiktai du sprendimo būdus: sudėtingą ir teisingą“.

Finansų direktorė yra atsakinga už verslo piniginius bei finansinius reikalus. Grynųjų pinigų valdymas yra labai svarbi kiekvienos bendrovės dalis, o finansų direktorės tikslas yra prižiūrėti šiuos srautus ir tvirtinti finansinius sandorius.