Header image

Biokuro katilinių technologinės įrangos gamyba

„ENERSTENOS“ EKONOMAIZERIS GENERUOS ŠILUMĄ ALPIŲ KALNŲ PAPĖDĖJE PRANCŪZIJOJE

2018 08 17

2018 m. rugpjūčio 6 d. pasirašyta sutartis su Prancūzijos įmone „Leroux & Lotz Technologies“ dėl dūmų kondensacinio ekonomaizerio, skirto 43 MW galios biokuro katilui, su kondensato neutralizavimo-aušinimo sistema suprojektavimo, pagaminimo ir pristatymo į Grenoblį, miestą įsikūrusį pietryčių Prancūzijoje. Tai trečiasis UAB „ENERSTENA“ objektas šioje šalyje.

Užsakovams šis objektas – labai svarbus. Dėl šios priežasties projekto derinimo pradžioje vyko ilgos diskusijos. Galiausiai UAB „ENERSTENA“ pasiūlytas techninis sprendimas atitiko „Leroux & Lotz Technologies“ lūkesčius. Derybų metu mūsų įmonės darbuotojai pateikdami svarius argumentus galiausiai įtikino užsakovą visus darbus, įskaitant įrengimų projektavimą ir gamybą, patikėti mums. Tai dar kartą patvirtina, kad net ir tokiame svarbiame užsakovams projekte, pasitikima „ENERSTENOS“ įmonių grupės darbuotojų kompetencija, darbų atlikimo kokybe ir atsakingumu laikantis nustatytų terminų.

Numatoma, kad gaminamas ekonomaizeris į Prancūziją bus pristatytas 2019 m. kovo mėnesį.

Alpių kalnų papėdėje įsikūrusiame Grenoblio mieste įgyvendintas projektas prisidės prie efektyvesnio, ekonomiškesnio bei aplinkai draugiškesnio gamtos išteklių naudojimo.