Header image

Biokuro katilinių technologinės įrangos gamyba

Naujienos

2020 05 28

Šiemet šildymo sezonas Lomžoje buvo ypatingas. Ne tik dėl neįprastai šiltos žiemos, bet ir dėl to, kad Lomžos apskrities šilumos gamybos įmonė Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łomża Sp. z o.o. (Lomza MPEC) dalį šilumos energijos gamino naujai paleistoje švarioje ir efektyvioje biokuro katilinėje.

Enerstenos naujai paleista katilinė aprūpinta moderniu 12,5 MW galios vandens katilu, kūrenamu biokuru, energiją taupančiu dūmų dujų kondensatoriumi, dūmų dujų valymo filtru (elektrostatiniu nusodintuvu), biokuro masės tvarkymo ir kita technologine įranga.

Plačiau
2020 05 08

Enerstena džiaugiasi galėdama pranešti, kad prie Enerstena Suomi Oy regiono direktoriumi prisijungė Juhani Ruotsalainen.

 Suomijoje sparčiai vystosi bioenergijos sektorius, didėja investicijos į moderniausias biokuro deginimo technologijas, o Enerstenos padėtis šalyje stiprėja. Taigi, Enerstenos vietinė patirtis taip pat plėtojama toliau.

Plačiau
2020 04 15

Balandžio 3 d. UAB „ENERSTENA“ pasirašė rangos Estijoje sutartį, įpareigojančią užsakovui AS Vireen pastatyti 3,5 MW garo katilinę „iki rakto“.

Katilinėje pagamintas garas bus naudojamas technologiniams mėsos perdirbimo procesams bei patalpų šildymui.

Projektas svarbus ENERSTENAI ir kartu pramonei bei biomasės energetikos rinkai dėl ypatingo netradicinio planuojamo deginti biomasės kuro – kaulų mėsos miltų, kurie susidaro gamybiniame mėsos perdirbimo procese.

Plačiau
2019 11 19

2019 m. lapkričio 7 d. pasirašyta sutartis dėl 5 MW biokuro vandens šildymo katilinės statybos Nyderlanduose su Thwan Van Gennip Energie B.V.. Užsakovui ENERSTENA įsipareigojusi įdiegti kuro sandėliavimo ir  tiekimo sistemą, pagaminti ir įrengti biokuro čipsų (su galimybe deginti miško atliekas) deginimo pakurą, 4 MW vandens šildymo katilą, 1 MW dūmų kondensacinį ekonomaizerį, dūmų valymo sistemą (SNCR sistema, maišinis filtras), pelenų šalinimo ir visas kitas pagalbines sistemas (suspaustas oras, rezervinis galios generatorius, dūmsiurbis, vamzdynai, dūmų kanalai ir pan.).

Plačiau
2019 11 13

Lapkričio 6 d. ENERSTENA pasirašė sutartį su švedų kompanija Bioendev Solution AB dėl biomasės torefekavimo technologijos projektavimo. Torefekuotos biomasės panaudojimas taikytinas tiesioginiam anglies ir skysto iškastinio kuro pakeitime įvairiose pramonės šakose, įskaitant energijos gamybą, asfalto, plieno pramonę ir kt. 

Plačiau

Pages