Header image

Biomasės deginimo technologijos

Naujienos

2020 04 15

Balandžio 3 d. UAB „ENERSTENA“ pasirašė rangos Estijoje sutartį, įpareigojančią užsakovui AS Vireen pastatyti 3,5 MW garo katilinę „iki rakto“.

Katilinėje pagamintas garas bus naudojamas technologiniams mėsos perdirbimo procesams bei patalpų šildymui.

Projektas svarbus ENERSTENAI ir kartu pramonei bei biomasės energetikos rinkai dėl ypatingo netradicinio planuojamo deginti biomasės kuro – kaulų mėsos miltų, kurie susidaro gamybiniame mėsos perdirbimo procese.

Plačiau
2019 11 22

2019 m. lapkričio 21 d. įvyko iškilminga Červenės miesto šilumos tinklų atidarymo ceremonija. Pagal sutartį su УП «Червенское» ЖКХ, „ENERSTENOS“ įmonių grupė atliko darbus „iki rakto“, suprojektavo, pagamino pagrindinę įrangą, sumontavo, paleido ir suderino.

Plačiau
2019 11 19

2019 m. lapkričio 7 d. pasirašyta sutartis dėl 5 MW biokuro vandens šildymo katilinės statybos Nyderlanduose su Thwan Van Gennip Energie B.V.. Užsakovui ENERSTENA įsipareigojusi įdiegti kuro sandėliavimo ir  tiekimo sistemą, pagaminti ir įrengti biokuro čipsų (su galimybe deginti miško atliekas) deginimo pakurą, 4 MW vandens šildymo katilą, 1 MW dūmų kondensacinį ekonomaizerį, dūmų valymo sistemą (SNCR sistema, maišinis filtras), pelenų šalinimo ir visas kitas pagalbines sistemas (suspaustas oras, rezervinis galios generatorius, dūmsiurbis, vamzdynai, dūmų kanalai ir pan.).

Plačiau
2019 11 13

Lapkričio 6 d. ENERSTENA pasirašė sutartį su švedų kompanija Bioendev Solution AB dėl biomasės torefekavimo technologijos projektavimo. Torefekuotos biomasės panaudojimas taikytinas tiesioginiam anglies ir skysto iškastinio kuro pakeitime įvairiose pramonės šakose, įskaitant energijos gamybą, asfalto, plieno pramonę ir kt. 

Plačiau
2019 10 24

JAV tarptautiniame verslo žurnale „Fortune“ publikuojamas straipsnis: ENERSTENA GROUP – Alternative Energy Solutions (liet. ENERSTENOS GRUPĖ - alternatyvūs energijos sprendimai).

Ištrauka iš straipsnio: „Energetinis saugumas yra turbūt pati svarbiausia problema, kurią Vidurio ir Rytų Europos šalims teko spręsti po SSRS žlugimo prieš 30 metų. Iš milžinės kaimynės Rusijos nebegaunant naftos ir dujų tiekimo už palankią kainą, buvo siekiama atrasti alternatyvius energijos aprūpinimo šaltinius, o šiandien Lietuva yra viena iš pirmaujančių šalių, kurie tiekia tvarią energiją."

Plačiau
2019 10 01

Lietuva galėtų 92 dienas (iki metų galo) apsirūpinti energija tik iš biokuro! Šiemet laisvės nuo iškastinio kuro dieną švenčiame spalio 1 d. – beveik dvejomis dienomis ankščiau nei pernai!

Plačiau

Pages