Header image

Projektų įgyvendinimas nuo idėjos „iki rakto"

UŽBAIGTAS VIENAS DIDŽIAUSIŲ PROJEKTŲ EKSPORTO ŠALYJE - BALTARUSIJOJE

2019 02 07

2019 m. sausio 30 d. įvyko „ENERSTENOS“ įmonių grupės vieno iš didžiausių objektų užsienio šalyse atidarymo ceremonija. Profesionalūs mūsų įmonės darbuotojai kartu su partneriu ЗАО "БЕЛЗАРУБЕЖСТРОЙ" užbaigė projektą, kurio metu pastatė katilinę Kalinkovičių mieste, Baltarusijoje.

Darbai Baltarusijoje prasidėjo dar 2016 m. birželio mėnesį, kai buvo pasirašyta sutartis su užsakovu – ГОМЕЛЬСКОЕ ОБЛАСТНОЕ УПРАВЛЕНИЕ КАПИТАЛЬНОГО СТРОИТЕЛЬСТВА. „ENERSTENOS“ įmonių grupė užsakovui suprojektavo, pagamino 57 MW šiluminio ir 1,4 MW elektrinio galingumo įrangą bei atliko montavimo techninę priežiūrą ir paleidimo derinimo darbus.

Pastatytoje katilinėje buvo instaliuoti trys dujiniai/mazuto vandens šildymo katilai (2x15 MW ir 10 MW), biokuro vandens šildymo katilas (10 MW), biokuro garo katilas (7MW) ir garo turbina, kurios elektrinis galingumas (1,39 MW). Numatoma, kad naujoje katilinėje bus pagaminta apie 120 000 MW/h šilumos ir apie 11 200 MW/h elektros iš atsinaujinančių energijos šaltinių (biomasės) bei apie 200 000 MW/h šilumos iš iškastinio kuro.

Didžiuojamės, kad visa pagrindinė katilinės įranga yra lietuviška, atitinka griežtus techninės įrangos aplinkosauginius ir efektyvumo reikalavimus.