Slideshow

Biomasės deginimo technologijos
Biokuro katilinių technologinės įrangos projektavimas
Biokuro katilinių technologinės įrangos gamyba
Biokuro katilinių technologinės įrangos gamyba
Biokuro katilinių technologinės įrangos gamyba
Projektų įgyvendinimas nuo idėjos „iki rakto"
Enerstena – Pranašumas Jūsų verslui!

Grupės veiklos

Tyrimų centras

Kuro laboratorija

Projektavimas

Projektų valdymas

Gamyba

Termotechnika

Valdymo sistemos

Servisas

Energija Alytus

Naujienos

2017 01 23

Sausio 19 dieną kartu su partneriais pateikėme antrą šiais metais ir jau ketvirtą iš viso paraišką finansavimui gauti pagal didžiausią ES mokslinių tyrimų ir inovacijų programą „Horizontas 2020“ (Horizon 2020). Projekto kodinis pavadinimas „HESSMART – Didelio efektyvumo šilumos ir elektros energijos hibridinė saugojimo sistema gyvenamiesiems namams ir teritorijoms“. Projekto esmė – atsinaujinančių išteklių generuojamos energijos gamybos ir energijos vartojimo balansavimas. Projekto vertė – daugiau kaip 5,3 mln. eurų.

Plačiau
2017 01 18

Kokie faktoriai lemia sėkmingą verslo ir mokslo bendrystę, o kas trukdo mokslininkams siūlyti verslui naudingus sprendimus ir apriboja verslininkus, siekiančius bendradarbiavimo su mokslo institucijomis? Atsakymų į šiuos klausimus savo veikloje ieško energetikos rinkoje veikianti „Enerstenos“ įmonių grupė, turinti aktyvaus bendradarbiavimo su mokslo įstaigomis patirtį ir plečianti savo mokslo padalinio – Mokslinių tyrimų ir vystymo centro – veiklą.

Plačiau
2017 01 13

Džiaugiamės, kad UAB „Enerstenos grupė“ įmonė „Enerstena Ukraina“ prisijungė prie Ukrainos biokuro energetikos asociacijos ir tapo UABio nare. Būdami tarp 25 narių: verslo, gamybos ir kitų organizacijų, dirbančių biokuro energetikos sektoriuje, prisidėsime prie atsinaujinančios energetikos plėtros šioje šalyje.

UABio misija – kurti bendrą biokuro energetikos rinkos Ukrainoje bendradarbiavimo platformą, siekiant užtikrinti palankiausią verslo aplinką, greitą ir tvarų biokuro energijos vystymąsi.

Plačiau
Enerstena pagamino
4
0
0
,
9
4
MW galios katilų
Enerstena pagamino
2
5
9
,
2
5
MW galios ekonomaizerių

Mumis pasitiki